Başkan Gökhan, Çalışmaları Yerinde İnceledi

15 Şubat 2011

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Başkan Yardımcısı Handan Özyayla ve beraberindeki ekip ile üst yapı çalışmaları tamamlanan Gazi Bulvarı, altyapı çalışmaları devam eden Fetvane Sokak ve Sarıçay Rıhtım İyileştirme Projesi alanında teknik incelemelerde bulundu.

Başkan Gökhan, ilk olarak yol ve kaldırımların beton parke taşlarla döşenmesinin ardından modern bir görünüme kavuşarak kentlilerin hizmetine sunulan Gazi Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Gazi Bulvarında yapılan çalışmalar kapsamında 1280 metrekare yol ve 980 metrekare kaldırım taşla döşendiğini belirten Başkan Gökhan, yol çalışmalarında 10 santimetrelik beton parke taş ve 370 metre uzunluğunda füme rengi oluk, kaldırım çalışmalarında ise siyah ve beyaz, kumlamalı parke taşı ile beton bordürler kullanıldığını söyledi.

Daha sonra ?Tarihi Çarşı Caddesi Bölgesi Kentsel Düzenleme Projesi? kapsamında altyapı çalışmaları devam eden Fetvane Sokak’ ta incelemelerde bulunan Başkan Gökhan teknik personelden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Başkan Gökhan son olarak ?Sarıçay Rıhtım İyileştirme Projesi? alanında da incelemelerde bulundu.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir