Başkan Gökhan ÇYDD Üye ve Gönüllüleri İle Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan ÇYDD Üye ve Gönüllüleri İle Bir Araya Geldi
08 Kasım 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Çanakkale Şubesi tarafından gerçekleştirilen kahvaltı programında dernek üye ve gönüllüleri ile bir araya geldi.  

ÇYDD Çanakkale Şubesi tarafından 7 Kasım 2021 Pazar günü Balıkçı Yaşar'da gerçekleştirilen kahvaltı programına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Eşi Hale Gökhan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Ümit Ural, ÇYDD Çanakkale Şube Başkanı Prof. Dr. Kenan Kaynaş ile dernek üyeleri ve gönüllüleri katılımda bulundu. 

Etkinlikte konuşma yapan Şube Başkanı Kaynaş, dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi verirken, derneğe katkı veren üye ve gönüllülere teşekkürlerini sundu. Kaynaş'ın ardından görüşlerini bildiren Başkan Gökhan, derneğin çocuk ve gençlerin iyi bir biçimde yetiştirebilmesi için büyük bir uğraş verdiğini belirterek; “Çocuklarımızı ve gençlerimizi laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ne yaraşır bir şekilde yetiştirmemiz lazım. Bu görev hepimize düşüyor. Sadece derneklere veya kurumlara değil, bu görev tüm topluma düşüyor. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, bu konuda önemli rol oynayan derneklerin başında geliyor. Özelikle kurucusu Türkan Saylan Hocamızı rahmetle anmak istiyorum. Onun o camdaki fotoğrafını ve ona yapılanları unutmayalım. Bu ülkenin çağdaş bir kadınını nasıl yok etmeye çalıştıklarını asla unutmayalım. Türkan Saylan'ın gösterdiği mücadele ile ayakta kalmış olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ni yaşatmak hepimizin görevi olmalı” dedi. 

Etkinlikte son olarak görüşlerini bildiren Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkek ise, ÇYDD'nin ülke çapında başarılı işlere imzaladığını söyledi. Etkinlik, konuşmaların ardından sohbet ortamında devam etti. 

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir