Başkan Gökhan Halkın Bakkalı İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Başkan Gökhan Halkın Bakkalı İnşaatında İncelemelerde Bulundu
28 Nisan 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde hayata geçiren proje yatırımları yerinde incelemek amacı ile gerçekleştirdiği teknik inceleme gezilerini aralıksız sürdürüyor. 

Başkan Gökhan, 28 Nisan 2021 Çarşamba günü gerçekleştirdiği teknik inceleme gezisi kapsamında Esenler Mahallesi’nde yapımı devam eden Halkın Bakkalı Hizmet binası çalışmalarını inceledi. Belediye Başkan Yardımcıları ve teknik ekip eşliğinde gerçekleşen incelemede, binanın durumu ve ilerleyişi ile ilgili bilgi edindi. 

Esenler Mahallesinde yapımına başlanan Halk Bakkal Projesinin kaba inşaatı tamamlanmış durumda olup ince imalatlarının uygulanmasına başlanacaktır. Toplamda 96 m2 inşaat alanına sahip binanın; 56 m2 si satış alanı, 23 m2 si depo alanı, 3.5 m2 si ofis ve 4.4 m2 si engelli kullanımına uygun tuvalet olarak planlanmıştır. Yapının giriş cephesinde 90 m2 açık teras alanı bulunmaktadır. Bu açık teras alanında manav üniteleri ve açık oturma alanı planlanmıştır. Söz konusu proje alanı içerisinde 680 m2 yeşil alan tasarlanmış olup 11 araçlık araç otoparkı planlanmıştır.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir