Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı
14 Aralık 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Şadan Doğan ve Doğan Türkmen, Moldova Büyükelçisi Dimitri Croitor ile Çanakkale Basın mensupları Cemiyeti yönetimini misafir etti. 

Başkan Gökhan, 14 Aralık 2021 Salı günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Şadan Doğan ve Doğan Türkmen ile bir araya geldi. Konuklarını makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile hoşnutluğunu dile getirirken,  SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp Bebeğin tedavi olması amacı ile başlatılan kampanyanın başarıya ulaşmasında verdiği katkılardan dolayı Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doğan’a da bununla birlikte teşekkürlerini iletti. Ziyaret, güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sonlandı. 

Başkan Gökhan ardından bir dizi programı nedeni ile kente gelen Moldova Büyükelçisi Dimitri Croitor’u makamında misafir etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan, Çanakkale’nin tarihi, kültürel ve sosyal yaşamına ilişkin Büyükelçi Croitor’a bilgilendirmede bulundu. İki ülke arasında dostluk ilişkilerinin konuşulduğu ziyaret, karşılıklı armağan takdimi ile sonlandı.  

Başkan Gökhan son olarak Çanakkale Basın mensupları Cemiyeti yönetimini makamında misafir etti. Nazik ziyaretleri nedeni ile Çanakkale Basın mensupları Cemiyeti Başkanı Hafize Akıncı ve yönetimine teşekkürlerini ileten Başkan Gökhan, cemiyet çalışmalarına ilişkin bilgi edindi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyaret, Çanakkale gündemine ilişkin görüş alışverişi ile sonlandı.  

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir