Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı
03 Mart 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Posta Gazetesi Ege Temsilcisi Banu Şen ve Posta Gazetesi Çanakkale Temsilcisi İlyas Çolak ile Yerel Tarih Araştırmacısı Şehabettin Kalfa’yı misafir etti. 

Başkan Gökhan ilk olarak Posta Gazetesi Ege Temsilcisi Banu Şen ve Posta Gazetesi Çanakkale Temsilcisi İlyas Çolak’ı makamında misafir etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan konukları ile güncel konulara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sonunda Başkan Gökhan, hayvan sahiplenmek için istekte bulunan konuklarına yardımcı olarak, kedi sahiplenmelerini sağladı. Özel Kalem Müdürü Sevil Albay tarafından Posta Gazetesi Ege Temsilcisi  Şen’e teslim edilen can dost  yeni evi için İzmir’e doğru yola çıktı.  

Başkan Gökhan ardından Yerel Tarih Araştırmacısı Şehabettin Kalfa’yı makamında misafir etti. Ziyaret nedeni ile hoşnutluğunu dile getiren Başkan Gökhan, Kalfa ile kent tarihi ve gündemine ilişkin karşılıklı sohbet etti. Ziyaret sonunda Kalfa, “Çanakkale’de Geçmişin Ayak İzleri” adlı son yazdığı kitabı Başkan Gökhan’a armağan etti.  

www.canakkale.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir