Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı
12 Ekim 2021

Miralay Şefik Avcılık ve Atıcılık Kulübü, Çocukluk Bizde Kalsın Derneği ve Çanakkale Geçilmez Karate Kulübü Sporcuları Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı ziyaret etti.

Başkan Gökhan 12 Ekim 2021 Salı günü düzenlenen ziyaretler kapsamında ilk olarak Miralay Şefik Avcılık ve Atıcılık Kulübü yönetimini makamında misafir etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette kulüp yönetimi verdiği destekler nedeni ile Başkan Gökhan'a teşekkürlerini ileterek, armağan takdiminde bulundu.

Başkan Gökhan ardından Çocukluk Bizde Kalsın Derneği eğitmenleri ve öğrencileri ile makamında bir araya geldi. Ziyaret nedeni ile hoşnutluğunu dile getiren Başkan Gökhan, dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi edindi. Minik öğrenciler ile de sohbet eden Başkan Gökhan, ziyaret sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.  

Başkan Gökhan ziyaretler kapsamında son olarak Çanakkale Geçilmez Karate Kulübü sporcuları ve antrenörlerini makamında misafir etti. Kulüp çalışmalarına ilişkin bilgi alan Başkan Gökhan, sporculara başarılar diledi. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan sporculardan gelen istekleri dinledi. Ziyaret sonunda Başkan Gökhan ve sporcular karşılıklı armağan takdiminde bulundu. 

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir