Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Başkan Gökhan, Kordonboyunda İncelemelerde Bulundu

Başkan Gökhan, Kordonboyunda İncelemelerde Bulundu

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, belediye başkan yardımcıları ve İmar Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte düzenleme çalışmasının yapıldığı kondonboyunda incelemelerde bulundu.

Yaklaşık 1 ay önce başlanan kordonboyu dolgu çalışmalarının yapıldığı bölge dışında teknelerin yanaştığı liman bölgesinde de incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, düzenleme çalışmalarının ardından bu alanın güzel bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Öte yandan dolgu çalışması ihalesini kazanan Hakbal Maden İnşaat Nakliyat Makine Petrol Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi?nin kordonboyunda dolgu çalışmaları da bütün hızıyla sürüyor. Lodos önünden başlayan çalışmalar kapsamında 525 metre uzunluğundaki sahil kesiminde deniz 10 metre doldurulacak. Aralık ayı sonunda tamamlanması planlanan çalışmada dolgunun ardından deniz içine beton dökülerek bu bölgenin denize doğru kaymasının önüne geçilecek.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir