Başkan Gökhan, Mazbatasını Aldı

Başkan Gökhan, Mazbatasını Aldı
07 Nisan 2014

2014 yerel seçimlerinde bir kez daha Belediye Başkanlığı’na seçilen Ülgür Gökhan, beş yıllık görev süresini onayan mazbatasını aldı.

Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilleri Ali Sarıbaş ve Serdar Soydan başta olmak üzere parti temsilcileri ile birlikte Çanakkale Adliyesi’ne giden Belediye Başkanı Ülgür Gökhan mazbatasını burada alırken yaptığı açıklamada mazbatanın Çanakkale Belediyesi çalışanları başta olmak üzere kent halkına ait olduğunu belirtti. Gökhan, “Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım bundan sonra çalışmalarımızın üzerine daha fazlasını koyarak kente hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Gökhan, mazbatasını aldığı Çanakkale Adliyesi’nden Belediye Hizmet Binası’na kadar yürüyerek hem kentlilere karanfil dağıttı hem de tebrikleri kabul etti.

“BU MAZBATAYI SİZLER DOKUDUNUZ…”
Belediye hizmet binası önünde ise, Başkan Gökhan için renkli bir karşılama töreni düzenlendi. Çanakkale Belediyesi çalışanları mazbatasını alan Başkan Gökhan’ı çiçeklerle karşıladı.

Karşılama töreni için teşekkürlerini sunan Başkan Gökhan, buradaki konuşmasına ilk olarak çalışmalarından dolayı belediye personelini kutlayarak başladı. Gökhan, “Bu güzel karşılama için sizlere teşekkür ediyorum. Mazbatamızı aldık. Bu mazbatanın her bir noktasında sizlerin emeği ve katkıları var. Sizlerin bu kent için yaptıklarınızla bizim elde ettiğimiz başarılar ve bunların sonucunda da belediyeyi kazanmış olmamız çok önemli. Hepinizin emeklerine teşekkür ediyorum. Bu mazbatayı ilmek ilmek siz dokudunuz. Ne kadar övünseniz azdır” diye konuştu.

“ÇANAKKALE’Yİ ÇOK FARKLI BİR NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”
Çanakkale Belediyesi’nin bundan önce olduğu gibi önümüzdeki beş yıllık süreçte kent kaynaklarını doğru bir şekilde kullanarak, halka yakınlık, sorunlarının çözümüne odaklanmış, insan hakları ve demokrasiye uygun tavırlar ile kimsenin ötekileştirilmediği bir anlayışla çalışmalarına devam edeceğini belirten Başkan Gökhan, “Önümüzdeki dönem çalışanlarımızın emekleriyle Çanakkale’yi çok daha farklı bir noktaya taşıyacağız. Halkımızı kucaklamaya devam edeceğiz” dedi.

HİZMETLER HER KESİME HİTAP EDECEK
Yerel seçimlerdeki başarıya da değinen Başkan Gökhan, “Çok önemli bir başarı elde ettik. Yüzde 54.4’lük başarı asla küçümsenemez. Bu, Çanakkale halkının başarısı ve bize duymuş olduğu güvendir. Bundan sonra geriye kalan yüzde 45’lik dilimi de kapsayacak şekilde hizmetlerimizi eşit olarak gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.
Başkan Gökhan, karşılama töreninde kendisi için hazırlanmış olan pastayı da keserek, makamında tebrikleri kabul etti.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir