Başkan Gökhan, Proje ve Çalışmalarını Kadınlar ile Paylaştı

22 Ocak 2014

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, hafta sonu düzenlenen programda Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilen proje ve çalışmalarını kadınlar ile paylaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları’nın bir araya geldiği kahvaltı programında çalışmalara ilişkin bir sunum gerçekleştiren Başkan Gökhan, geçmiş beş yılda gerçekleştirilen ve kente kazandırılan projeleri içeren çok sayıda çalışmayı anlatarak Çanakkale Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Başkan Gökhan, partili kadınlara bugüne kadar olan çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasında, “Bundan önceki çalışma ve çabalarınızdan dolayı öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum. Önümüzdeki süreçte yine yoğun bir çalışma dönemi geçireceğiz. Başarıyla yerine getireceğinizden hiç şüphem yok. Sizler, beş yıl önce bize güvendiniz ve kefalet verdiniz. Bugün ise, bu kefilliğinizin gereklerini yerine getirmiş miyiz, bunları konuşacağız. Beş sene içerisinde nelerin gerçekleştiğini, nasıl gerçekleştiğini anlatacağız. Bundan sonra da bizler geçmişteki yıllarda olduğu gibi şeffaf ve dürüst olarak aynı anlayışla yeniden yolumuza devam edeceğiz. Kaynaklarımızı kentlilerimizin yararına kullanmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kahvaltı etkinliğine coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Gökhan ve eşi Hale Gökhan’ın yanısıra, CHP Çanakkale Milletvekilleri Ali Sarıbaş ve Serdar Soydan, CHP İl Başkanı Hamza Karagöz, CHP Merkez İlçe Başkanı Nejat Önder, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan başta olmak üzere İl ve Merkez ilçe kadın kollarının yöneticileri ile çok sayıda üyesi katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir