Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor

Çanakkale Belediyesi kent genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederken sosyal ve kültürel mekanlar yaratılması amacıyla yatırımlar ardı ardına gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında şap imalatı bitme aşamasına gelen, mantolama ve dış cephe çalışmalarına başlanılan Orta ve Ağır Engelliler Rehabilitasyon Merkezi yapımına hızla devam edilirken kente büyük değer katacak ve Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlaması planlanan Seramik Müzesi yapımında ise sıva çalışmaları devam ediyor. Kent için diğer bir önemli proje olan Gençlik Merkezi ve Demokrasi Atölyesi yapım çalışmalarının da %70 lik kısmı tamamlanmış olup çalışmalar tüm hızıyla sürdürülüyor. Beraberindeki teknik inceleme ekibi ile kentte gerçekleştirilen tüm çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Orta ve Ağır Engelliler Rehabilitasyon Merkezi, Seramik Müzesi, Gençlik Merkezi ve Demokrasi Atölyesi’nde incelemelerde bulunarak ilgili personelden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Gökhan ayrıca Çanakkale Belediyesi Pazar Alanı giriş kapısı kavşağında gerçekleştirilmesi planlanan düzenleme çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir