Başkan Gökhan, Teknik İnceleme Gezilerini Sürdürüyor

Başkan Gökhan, Teknik İnceleme Gezilerini Sürdürüyor
01 Temmuz 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen proje ve çalışmaları yerinde incelemek amacı ile gerçekleştirdiği teknik inceleme gezilerini sürdürüyor.

Başkan Gökhan, 1 Temmuz 2021 Perşembe günü gerçekleştirdiği teknik inceleme gezisine Esenler Mahallesi'nde yapımı büyük ölçüde bitirilen Hoşgörü Parkı ile başladı. Felsefi öğretileri ile ölümsüz olmuş bilgelerin isimlerinin de yaşatılacağı Hoşgörü Parkı'nın çalışmaları kapsamında koşu parkuru tamamlanırken, oyun grupları ve fitness aletlerinin de montajı düzenlendi. Park alanındaki çalışmalar, çim serimi ve bitki dikimleri ile devam ediyor.

Başkan Gökhan, Hoşgörü Parkı'ndaki çalışmalara ilişkin bilgi edindiktan sonra ise, Karina Deniz Kültürü Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Denizcilik konusunda çeşitli faaliyetlerin ve sergilemelerin gerçekleşeceği Merkezdeki çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Gökhan, çalışmaların ayrıntılarına ilişkin bilgileri teknik ekipten aldı.

Başkan Gökhan son olarak, Müsilaj Depolama Alanında da incelemelerde bulundu. Müsilaj Depolama sahasındaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gökhan, denizde düzenlenen müsilaj temizleme çalışmalarına ilişkin de bilgi edindi.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir