Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Başkan Gökhan Trafiğe Açılan İnönü Caddesi’nde İncelemelerde Bulundu

Başkan Gökhan Trafiğe Açılan İnönü Caddesi’nde İncelemelerde Bulundu

Kent genelinde gerçekleştirilen alt ve üst yapı çalışmalarını teknik ekibiyle birlikte yerinde inceleyen Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan son olarak üst yapı çalışmaları tamamlanarak kente kazandırılan İnönü Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden cadde esnafının görüş ve önerilerini tek tek dinleyerek değerlendiren Başkan Gökhan, trafiğe açılan caddenin ihtiyaçları konusunda tespit yapmak üzere teknik ekibiyle birlikte inceleme gerçekleştirdiğini, yapılan tespitlerin cadde esnafının ve kentlinin önerileri doğrultusunda en kısa zamanda yerine getirileceğinin sözünü verdi. Gökhan ayrıca aydınlatma konusunda TEDAŞ ile gerekli görüşmelerin yapılacağını belirtti.

Kentin en önemli değerlerinden ve sembollerinden olan Aynalı Çarşı’da da incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, “Aynalı Çarşı’yı daha görünür kılmalıyız. Bunun için yönlendirme işaretleri çok önemli. Bu alanı çekim merkezi haline getirmek için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Burası sıradan bir çarşı olmamalı, bölge esnafı da bundan yararlanmalı” dedi.

İnönü Caddesi’nde gerçekleştirilen teknik inceleme programına katılan Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses de, yeni açılan İnönü Köprüsü ile birlikte caddede toplu taşıma sisteminin aktif hale getirileceğini belirtti.

[Kaynak: canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir