Başkan Gökhan, Voleybolcuları Ziyaret Etti

Başkan Gökhan, Voleybolcuları Ziyaret Etti
17 Eylül 2013

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Acıbadem Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne yükselen Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı antrenmanda ziyaret etti. Başkan Gökhan, voleybolculara tatlı ikram ederken, yeni sezon beklentilerini de oyuncularla paylaştı.

Acıbadem Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne yükselen kadın voleybol takımı, antrenmanlarını da sıkı tutuyor. Yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren takım oyuncularını son antrenmanlarında Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da ziyaret etti. 2013-2014 sezonunda oyunculara başarılar dileyen Başkan Gökhan, tüm takım kadar kendilerinin ve kent halkının da 1. Lig heyecanı yaşadığını söyledi. Hazırlık döneminin takımın kaynaşması adına da çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Gökhan, takıma yönelik beklentilerini de açıkladı.

“BU TRİBÜNLERDE ÇANAKKALELİLER OLACAK”
Başkan Gökhan, “Bu tribünlerde Çanakaleliler olacak. Onların önünde oynayacaksınız. Onun için bu takımda olması gereken iki şey var. Bunlardan birincisi mücadele. Kent halkı, bu takıma gönül verdiğinizi, istekli oynadığınızı görmek isteyecektir. Sonuçtan ziyade, takım için mücadele ettiğinizi göstermeniz gerekir. Ikinci en önemli konu ise takım içindeki dayanışma. Bu takımda, bir adım önde olan kimse yoktur. Herkes eşittir. Bizim de sizlere bakış açımız eşitlik üzerinedir. Bunun tersi bir durum takımın moral ve motivasyonunu da düşürür. Buna müsaade etmeyiz. Onun için dayanışma ve kardeşlik ilişkileri, tecrübe paylaşımı bu takım için çok önemli” diye konuştu.

Mücadele ve dayanışma ile birlikte galibiyetlerin de geleceğine inandığını belirten Başkan Gökhan, “Bu kent sizleri sahiplendi. Burada rahat edeceğinizi düşünüyorum. Maçlar da tüm çabanızı ortaya koyacağınıza da inanıyorum. Yeni dönemde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Takımın yeni kaptanı Duygu Sipahioğlu ise, takımın zaman geçtikçe daha fazla kaynaştığına dikkat çekerek, “İyi şeylerin bizi beklediğine inanıyoruz. Takım olarak inançlıyız. Yeni sezonda da seyir zevki yüksek olan maçlar izlensin istiyoruz. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz” dedi. Sipahioğlu, eksikliklerin bir an önce tamamlanması adına gerçekleştirilen girişimlerden dolayı da Başkan Gökhan’a teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, konuşmaların ardından oyunculara tatlı ikram etti. Ziyarette, Çanakkale Belediyespor yönetimi de hazır bulundu.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir