Başkan Gökhan’ın Kırşehir Programı Devam Ediyor

Başkan Gökhan’ın Kırşehir Programı Devam Ediyor
20 Ağustos 2021

Kırşehir Belediyesinin ev sahipliğinde 18-22 Ağustos tarihleri arasındaki Cumhuriyet Halk Partisi İl Belediye Başkanları Toplantısı programında Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da eşi Hale Gökhan ile beraber yer alıyor.

Devam eden Kırşehir programı kapsamında katılımcı Belediye Başkanları ve eşleri, kent turu da gerçekleştirdi. Bu kapsamda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan da Astronomi Parkı, Neşet Ertaş Müzesi ve Neşet Ertaş’ın kabir ziyaretlerine katılımda bulundu. Başkan Gökhan bununla birlikte katılımcı Belediye Başkanları ile beraber 1482 yılında yapılmış, Ahilik Teşkilatının kurucusu Ahi Evran'ın türbesinin de bulunduğu Ahi Evran Camiindeki Cuma Namazına da katılımda bulundu.

Kırşehir programı kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi İl Belediye Başkanları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katılımıyla birlikte Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu da makamında ziyaret etti.

Program, toplantılar ve çeşitli etkinlikler ile 22 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...
  • Saygin eren
    20/08/2021 23:34

    Gel buraya burda isler var.. cumaya katilim kismi da kimseyi kandiramaz. Genel kültürumuz bunu yemez. Valla yemez. Siyasetin sizin eylemlerinizi esir almasina dinusturmesine izin vermeyin. Bari siz dini alet etmeyin. Off cok sıkıldık siyasilerin cuma namazı iceriklerinden.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir