Başkan Kuzu’dan Mahalle Muhtarlarıyla Tanışma Toplantısı

Başkan Kuzu’dan Mahalle Muhtarlarıyla Tanışma Toplantısı
16 Nisan 2009

AK Parti’den Çan Belediye Başkanı seçilen Abdurrahman Kuzu, ilçedeki yedi mahalle muhtarıyla tanışma toplantısı yaptı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıda muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, ilçede seçilmişler olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmak zorunda olduklarını belirterek, ?Amacımız Çan halkına hizmetin en iyisini sunabilmek. Bizlerin başarısız olma gibi bir lüksü yok Bu nedenle de siz muhtarlarımızla yaptığımız bu toplantıda hem tanışıp, hem de mahallelerinizdeki sorun ve sıkıntıların takipçisi olacağız? dedi.

Çan?daki sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Kent Konseyi kurarak ortak fikirler doğrultusunda çalışmaları olacağını da kaydeden Başkan Kuzu, ?Belediye olarak seçim beyannamesinde olan Bilgi Evi ve muhtar odalarının da çalışmalarına kısa bir süre içinde başlayacağız. Çalışmaların hepsini aynı anda yapmamız mümkün olmasa bile kısım kısım çalışmalarımızı yapacağız? dedi.

Bilgisayarı olmayan İstiklal ve Karşıyaka Mahallesi muhtarlıklarına da belediye olarak bilgisayar vereceklerini de belirten Başkan Kuzu, ?Çan ilçesinde bulunan yedi mahalle muhtarı ile zaman zaman toplantılar gerçekleştireceğiz. Bu toplantımız ile muhtarlarımızın ve Çan halkının sorunlarını ve isteklerini belirleyerek neler yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunacağız. Onlar bize mahallelerinin sorun ve sıkıntılarını iletecekler. Biz de en kısa yoldan çalışmalarımızı yapacağız? şeklinde konuştu.

Toplantıya Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Aydın, Seramik Mahallesi Muhtarı Halil Altınok, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Uysal, Atatürk Mahallesi Muhtarı Şaban Uzun, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Ayazlar ve Osman Efendi Mahallesi Recep Uğur katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir