Başkan Özacar’a Vergi Haftası Ziyareti

Başkan Özacar’a Vergi Haftası Ziyareti
25 Şubat 2014

Bu yıl 24 Şubat-02 Mart 2014 tarihleri arasında kutlanan 25’nci Vergi haftası nedeniyle protokol ziyaretlerine başlayan Vergi Dairesi Müdür Vekili Figen Odabaş ve beraberindeki personel Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ı ziyaret etti.

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla kutlanan Vergi Haftası kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Vergi Dairesi Müdür Vekili Odabaş, vergi bilincinin oluşturulmasına yönelik hafta boyunca kurum ve oda ziyaretlerini sürdüreceklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar da, vergi konusunda toplumun tüm kesimlerinin hassas davranması gerektiğini belirterek, “Vergi vermek kutsal bir görev. Vatandaşın ödediği verginin hizmet olarak geri dönmesini beklemesi kadar da doğal bir şey olamaz. Yerel yönetim olarak kaynaklarımızı arttırarak yerinde kullanılmasına özen gösteriyoruz. Bizler aldığımız vergileri Gelibolu’ya doğru yatırımlar olarak geri döndürme konusunda oldukça dikkatli davranıyoruz.Tüm vergi dairesi çalışanlarının haftasını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

[gelibolu.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir