Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü’nde Yeni Yapılanma

03 Kasım 2014

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Ligler Direktörlüğü yapısını TBL Direktörlüğü ve LİGLER Direktörlüğü olarak ikiye ayırdı.

Yeni süreci yönetmek üzere daha önce TBF bünyesinde 12 Dev Adam Basketbol Okulları ve Altyapı Faaliyetlerinden sorumlu Samer Şenbayrak’ın “TBL Direktörü” olarak görevlendirilmesine; daha önce Ligler Direktörlüğü operasyonlarından sorumlu Ayhan Özgümüş’ün “Ligler Direktörü” olarak görevlendirilmesine karar verildi.

TBL Direktörü olarak Samer Şenbayrak, TBL’in ticari ve sportif değerini artıracak merkezi pazarlama sisteminin devreye alındığı bu süreçte sadece TBL ile ilgili faaliyetlerden sorumlu olacak ve kadrosu ile birlikte çalışmalarını sürdürecek.

Ligler Direktörü olarak görevlendirilen Ayhan Özgümüş ise TKBL, TKB2L, TB2L, TB3L ve EBBL dahil olmak üzere diğer tüm liglerin yönetimini kendisine bağlı kadrosu ile birlikte yönetecek ve liglerin geliştirilmesi sorumluluğunu üstlenecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği’nden yapılan açıklamada “Görev değişikliği yapılan; Çanakkale sevdalısı olan arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyor ve Çanakkale Basketbol Ailesi olarak da tam destek veriyoruz” ifadelerine yer verildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir