Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Basketbol Minikler Şenliği’nde Dostluk Kazandı

Basketbol Minikler Şenliği’nde Dostluk Kazandı

Türkiye Basketbol Federasyonu Yurt içi Faaliyetleri kapsamında düzenlenen, “Altyapı Faaliyetleri 2014-2015 sezonu 13. Basketbol Minikler Şenliği” 24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Çanakkale’de 6 salonda toplam 224 maçın oynandığı şenlik ile sona erdi.

24-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleşen müsabakalar Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Harun Erdanay tarafından düzenlendi. 100. Yıl kutlamaları nedeniyle Çanakkale’de ikinci kez yapılan organizasyon, il tanıtımında önemli rol oynadı.İllerinde Minikler Kategorisinde düzenlenen faaliyetlere katılıp birinci olan takımların katılımı ile gerçekleşecek olan Minikler Şenliğinde 48 Erkek ve 16 Kız Takımı yer aldı. Organizasyona destek olan isimler arasında ise Çanakkale Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, GHSİM Müdürü Nüammer Uslu, GHSİM Şube Müdürü Sedat Bektaş bulunuyor.
Ayrıca 13.Minikler Şenliğine katılmayan takımların yerine Çanakkale 6 erkek takımı ile turnuvaya katılım gösterdi.Genç sporcular, Çanakkale’de yeni dostluklar kurma şansını yakaladı ve şenlik sonunda kazanan taraf dostluk oldu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir