Başsavcı ve Ağır Ceza Reis’inden Ticaret Borsası’na Veda Ziyareti

01 Temmuz 2014

Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal ve Çanakkale Ağır Ceza Reisi Ramazan Akyol, Çanakkale Ticaret Borsası’na Veda Ziyaretinde bulundu.

Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal ve Çanakkale Ağır Ceza Reisi Ramazan Akyol’u Başkan S. Kaya Üzen, Başkan Yardımcıları Salamon Halyo ve Gökhan Uysal karşıladı.

Açıklanan Hakimler ve Savcılar kararnamesiyle yeni görev yeri olarak İzmir’e tayin olan Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal, Çanakkale’de görev yaptığı süre boyunca Çanakkale Ticaret Borsası ile uyum içinde olduklarını, ortak çalışma ortamından duyduğu mutlulukla ilden ayrılacağını söyledi.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen Cumhuriyet Başsavcısı Salih Çokal’ın başarılı çalışmalarda bulunduğunu, iyi ilişkiler kuran ve sosyal yönü kuvvetli bir başsavcı portresi çizdiğini söyledi. Aynı zamanda Yalova Hakimliğine atanan Ağır Ceza Reisi Ramazan Akyol’un da aynı başarılara imza attığını ifade eden Başkan Üzen; kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Başkan Kaya Üzen ziyaretinin ardından Çokal ve Akyol’a, Çanakkale iline verdikleri değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir