Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Batı Trakyalı Öğrenciler ÇOMÜ’yü Ziyaret Etti

Batı Trakyalı Öğrenciler ÇOMÜ’yü Ziyaret Etti

?Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Genç Akademisyenler Topluluğu? üyeleri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?ni (ÇOMÜ) ziyaret etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesini ziyarete gelen öğrencilere ÇOMÜ Basın ve Halkla İlişkiler yetkilisi Uzman Hikmet Yurteri, Troia Kültür Merkezi?nde üniversite hakkında genel bilgiler vererek, öğrencilerin üniversiteyle ilgili sorularını yanıtladı. Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Molla ise, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin ismini çok sık duyduklarını ifade ederek, üniversiteyi yakından tanımak amacıyla böyle bir gezi planladıklarını vurguladı. Molla şunları söyledi: “Yunanistan’da yaşayan Türk kökenli lisans ve lisansüstü öğrencilerin içinde bulunduğu genç akademisyenler topluluğu olarak, sosyal, kültürel etkinlikler, geziler organize ediyoruz. Bu yıl da gezi kapsamında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ni tanımak gezmek istedik, üniversiteyi yakından tanımak bizleri çok mutlu etti. Bizlere bu olanağı sağladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir