Bayramiç Belediye Başkanı Tunçer, Yılın Örnek Belediye Başkanı Seçildi

Bayramiç Belediye Başkanı Tunçer, Yılın Örnek Belediye Başkanı Seçildi
19 Nisan 2010

Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer?e Uluslararası Politikim Dergisi tarafından ?Yılın Örnek Belediye Başkanı? ödülü verildi.

2000 yılında uluslararası yayın hayatına başlayan Politikim Dergisi yaptığı araştırma sonucu 2010 yılı ?Örnek Belediye Başkanı? ödülünü Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer?e verdi. Ankara Swiss Otel’de düzenlenen törende ödüller sahiplerine verildi. Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer böyle bir ödül almaktan mutlu olduğunu dile getirerek ?Öncelikle ilçem ve şahsım adına böyle bir ödüle layık görülmüş olmak beni çok mutlu etti. İlçemiz konum itibarı ile önemli bir coğrafyada yer almakta. Yöremiz ekonomik değerleri ve turizm açısından daha fazla tanıtıma ihtiyacı var. Bu değerleri tanıtmak ve yöremize ziyaretçi çekebilmek için ilçemizi her yönüyle öne çıkarmamız gerekiyor. Buda ilçemizi görülmeye değer bir konuma getirmekle oluşacaktır. Belediye olarak bizler üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Daha da çalışarak Bayramiç denildiğinde herkesin tanıyabileceği bir ilçe konumuna getirmektir. Başarılı olmak için çok çalışmak gerekir. Bizde bunu yapıyoruz? dedi.

İHA

Yorumlar...
  • Fethi Kaya Pınarses
    07/08/2010 12:05

    Sayın Başkanım: Bayramiçli bir vatandaş olarak başarılarınızı kutluyor,çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum. San'at ve Kültür politanıza birazcık daha ağırlık vermenizi diliyor yaklaşmakta olan Ramazanınızı tebrik ediyorum.Selam ve saygılarımla..

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir