Bayramiç İlçe Müftülüğü Binası Hizmete Açıldı

Bayramiç İlçe Müftülüğü Binası Hizmete Açıldı
04 Temmuz 2013

Bayramiç İlçe Müftülüğü binası ve Din Görevlileri Derneği İmamevi 26 Haziran Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bayramiç İlçe Müftüsü Muharrem Ateş yaptığı konuşmasında “Yaklaşık 30 Yıl önce yapılan hizmet binamız zaman içerisinde eskimiş, ekonomik ömrünü doldurmuştur. Girişimlerimiz neticesinde hizmet binamız vatandaşlarımızın da katkılarıyla, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı Bayramiç Şubesi imkanlarıyla 6 ayda baştan sona tadilattan geçirilerek yenilenmiştir. Bu mütevazi eserin meydana gelmesinde katkıları bulunan İl ve İlçe Müftülüklerimize, Bayramiç halkımıza ve Belediyemize isimlerini ayrı ayrı sayamayacağım bütün yardımsever dostlarımıza, Fedakarca çalışan personelimize, şükranlarımı sunarım” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından hizmet binasının açılışı yapıldı. Açılışta konuklara “Bayramiç Beyazı” ve pilav ikramında bulunuldu.

1 Aralık 2012 tarihinde tamiratına başlanan binanın açılışına Çanakkale Vali Yardımcısı Hüseyin Kulözü, Bayramiç Kaymakam Vekili Cengiz Karabulut, İl Müftüsü İbrahim Öcüt, Çanakkale İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, İlçe müftüleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tuncer, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık halk topluluğu katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir