Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bayramiç’in Serhat Köyü’nde Cinayet

Bayramiç’in Serhat Köyü’nde Cinayet

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesine bağlı Serhat Köyü’nde köy kahvesinde bir kişi öldürüldü.

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesine bağlı Serhat Köyü’nde köy kahvesinde bir kişi öldürüldü. Edinilen bilgiye çobanlık ve orman kesim işlerinde çalışan Balıkesir’in Edremit ilçesi Zeytinli köyü halkından İsmail Ç. (30) 45 VF 147 plakalı motosiklet ile dağ yolundan Serhat Köyüne gelerek daha önceden arkadaş olduğu Ömet Özdemir (37)’i telefonla arar. Köyde Özdemir’i bekleyen zanlı Özdemir’in köye gelmesi ile kahvehane önünde bir süre görüşürler. Özdemir kahvehanenin içine girer. Zanlı da Özdemir’in ardından kahvehanenin içine girerek belinde sakladığı 7.65 mm çapındaki tabancası ile 5 el ateş eder. Özdemir’in öldüğünden emin olan zanlı dışarıda duran motosikleti ile kaçmaya çalışırken Özdemir’in babası zanlıya müdahale eder. Motorun devrilmesi ile zanlı belindeki silahı Özdemir’in babasına doğrultur. Bu arada zanlı Özdemir’in babasının elinden kurtularak olay yerinden kaçar.

Zanlının motosikletinde de bir adet av tüfeği sarılı halde bulundu. Köyde bulunan vatandaşların olayı jandarmaya bildirmesi ile köye gelen jandarma zanlı İsmail Ç.’ı bir ahırda saklanırken yakalandı. Olayla ilgili geniş soruşturma sürdürülüyor.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir