Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bebek Dostu Hastanede Denetim

Bebek Dostu Hastanede Denetim

Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı Genel Müdürlüğü, 1992 yılında bebek dostu hastane ünvanını alan Çanakkale Devlet Hastanesi’nde denetim yaptı.

2 yılda bir gerçekleştirilen rutin denetimlerde bebek dostu ünvanının devamlılığı ile ilgili kriterlerin ele alındığını belirten hastane yetkilileri, “17 yıl önce aldığımız bebek dostu hastane ünvanını o günden buyana başarı ile devam ettiriyoruz. Bu ünvanı almak yeterli değil. Bunun devamlılığını getirmek önemli. Bizler de Çanakkale Devlet Hastanesi olarak “Bebek dostu hastane” ünvanını 17 yıldan buyana başarı ile sürdürüyoruz. Yapılan bu denetimlerden de başarı ile çıkarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğimize inanıyoruz” dedi.

Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı Genel Müdürlüğü?ne bağlı ekibin Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin ve Huriye Demircioğlu ek binasında yaptıkları denetimin ardından hazırlayacakları raporu ilgili birime gönderecekleri öğrenildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Selen Onat (17/04/2009 21:19)

Bravo!Kutluyorum.İşte bizi gelişmiş bir toplum yapacak olan şeyler bunlar!Denetim...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir