Bektaş’a Tuna’dan Veda Kokteyli

15 Eylül 2012

Vali Güngör Azim Tuna Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Ankara’ya tayini çıkan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’a veda kokteyli düzenledi.

Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’a düzenlenen veda kokteyli Çanakkale’nin bürokratlarını bir araya getirdi. Denizpolisevinde gerçekleştirilen veda kokteylinde konuşan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş Çanakkale’de görev yapmaktan büyük onur duyduğunu belirterek; ” 3.5 yıldır Çanakkale ilinde görev yapıyorum. Bu görev sürem boyunca çok rahat bir görev yaptım. Bunda en büyük pay tabiî ki Çanakkale halkının oldu. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Yeni gelecek Emniyet Müdürü arkadaşıma da aynı sevgi ve hoşgörüyü göstereceklerine yürekten inanıyorum” dedi. Vali Güngör Azim Tuna’da vedaların hüzünlü olduğuna dikkat çekerek Emniyet Müdürü ile 1.5 yıl birlikte çalıştıklarını ve kendisine yeni görevinde başarılar dilediğini kaydetti. Törende Tuna Bektaş’a çeşitli hediyeler takdim etti.

BEKTAŞ’TAN ÇTB VE ÇTSO’YA ZİYARET
İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri ile ilgili tayin kararnamesi ile Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettiş görevine atanan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş veda ziyaretleri kapsamında Ticaret Borsası Meclisini ve Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş veda ziyaretlerine ilk olarak Ticaret Borsası ile başladı. Ziyarette Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Erol Özen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salamon Halyo, Meclis Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Meclis üyeleri Süleyman Yayıcı, Cahit Cem Demir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Uysal hazır bulundu. Ziyarette Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen Çanakkale İl Emniyet Görevinden ayrılan Ali Ekber Bektaş’ ın Çanakkale’de göreve başlaması ile birlikte Ticaret Borsası ve Emniyet Müdürlüğü arasındaki diyalogların daha da geliştiğini belirterek; ” Bu ilişkilerin gelişmesinde Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ ın büyük gayreti ve çalışması vardır. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettiş görevine atanan Ali Ekber Bektaş ise Çanakkale’ den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşadığını, görevde olduğu süre içerisinde Ticaret Borsası ile iyi ilişkiler kurmasının en önemli nedenlerinden birinin Ticaret Borsası Yönetimi olduğunu belirterek; “Ticaret Borsası Yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Bektaş ” Emniyet Müdürlüğü görevim sırasında Çanakkale halkından’ da büyük destek gördüm Çanakkalelilere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.Kaya Üzen ve Yönetim Kurulunun Ali Ekber Bektaş ile sohbetlerinin ardından Ali Ekber Bektaş’ a Çanakkale markaları ile üretilen ürünlerden oluşan bir hediye sepeti takdim edildi. Bektaş ziyaret turu kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini de ziyaret ederek yönetim kurulu üyelerine veda etti.

BEKTAŞ’TAN ÇAGİAD VE ÇASİAD’A VEDA ZİYARETİ
İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş veda ziyaretlerine Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği ile Çanakkale Sanayici ve İşadamları Derneği ile devam etti.

Son kararname ile Ankara’ya atanan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş veda ziyaretlerini sürdürüyor. Bektaş veda ziyaretleri kapsamında ilk olarak Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneğini ziyaret etti. Burada ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen ve yönetimi tarafından karşılanan Bektaş Çanakkale’de ruhunu bıraktığını ve Ankara’da işadamlarının bir kapılarının bir ağabeylerinin olduğunu unutmamaları gerektiğini söyledi. ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen2de 3.5 yıldır İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş ile çok iyi diyaloglar içinde olduklarını ve kendisinin ilden ayrılmasından dolayı üzüntü içinde olduklarını kaydetti. Bektaş ziyaret turu çerçevesinde ikinci olarak ÇASİAD yönetimini ziyaret etti. Burada da ÇASİAD Başkanı Salih Yıldız ve yönetim kurulu tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Bektaş’a burada da çeşitli hediyeler takdim edildi.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir