Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a Çifte Doğum Günü Hediyesi

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a Çifte Doğum Günü Hediyesi

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan doğum gününde önce mazbatasını aldı, ardından da belediye girişinde çalışanlar tarafından kesilen doğum günü pastası ile 59. yaşını kutladı.

Öğle saatlerinde Çanakkale Adliye binasına gelerek merkeze bağlı diğer CHP?li belde belediye başkanları ile birlikte mazbatasını alan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, törenin ardından partililerle birlikte belediyeye gitti. Belediyeye girişinde doğum günü pastası sürprizi ile karşılayan Başkan Gökhan’a eşi Hale Gökhan’ın yanı sıra kızı ve damadı da eşlik etti. Belediye çalışanları ile birlikte 59. yaş günü pastasını kesen Başkan Gökhan’ın duygusal anlar yaşaması dikkat çekti.

Aynı gün hem doğum gününü kutladığını hem de mazbatasını alarak 5 yıl süre ile yeniden belediye başkanı seçilmenin sevincini yaşadığını belirten Başkan Gökhan, herkese teşekkür etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir