Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Benimle Delirir Misin?” Çanakkale’de Sahnelendi

“Benimle Delirir Misin?” Çanakkale’de Sahnelendi

‘Benimle Delirir misin?’ adlı tiyatro oyunu Çanakkale Belediyesi aylık etkinlikleri kapsamında 26 Kasım Pazartesi saat 20:00’da Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda tiyatro severler ile buluştu.

Evliliğin kadın ve erkek ilişkilerini nasıl etkilediği, birlikte uzun yıllar geçiren çiftlerin birbirlerine karşı tutumları, tahammülleri, tahammülsüzlükleri, alışkanlıkları ve birlikte geçirdikleri zamanın kişiliklerine olan etkilerinin eğlenceli bir dille anlatıldığı ‘Benimle Delirir misin?’, İstanbul Meydan Sahnesi oyuncuları Mehtap Bayri ve Necmi Yapıcı’nın başarılı performansları ile göz doldurdu. İki saat boyunca kahkahaların eksik olmadan devam ettiği oyun, zaman zaman izleyicilerin sahneye dahil olmasıyla daha da eğlenceli hale geldi.

Oyunun sonunda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’dan çiçeklerini alan oyuncular tiyatroya olan ilgiden dolayı Çanakkale Halkına ve Çanakkale Belediyesi’ne teşekkürlerini dile getirdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir