Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Beşiktaş, Çanakkale’de Futbol Okulu Açtı

Beşiktaş, Çanakkale’de Futbol Okulu Açtı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Çanakkale?de futbol okulu açtı.

Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Dr. Azem Ülkü, yapılan görüşmeler sonunda Çanakkale?de futbol okulu açılmasına karar verildiğini belirterek, ?Bu konuda Beşiktaş Altyapı sorumlusu Ufuk Pak ile yaptığımız görüşmelerden olumlu sonuç aldık. İlimizde 6-16 yaş grubundaki gençlere futbol eğitimi verip altyapımıza futbolcu kazandırmayı hedefliyoruz. Açtığımız futbol okulumuza büyük ilgi var. Deniz Spor tesislerinde 27 Mart tarihinde başlayacak futbol okulumuzda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Beden Eğitim bölümünde yüksek lisans yapan Atıl Çamer ile Serkan Aksoy öğrencilerimize eğitim verecekler. Okul döneminde hafta sonu Cumartesi Pazar günleri, yaz döneminde de hafta içi 3 gün olarak belirlenen çalışmalar yıl boyu sürecek. Gençlerimizi kahve köşelerinden kurtarmak ve kötü alışkanlıklardan da uzak tutmayı hedeflediğimiz bu çalışmayla Çanakkale?de ilk kez bir futbol okulu açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Eğitim çalışmalarını Beşiktaş kulübünden gelen antrenman programı dahilinde yapacaklarını belirten Atıl Çamer ile Serkan Aksoy ise kayıt yaptırmak isteyenlerin 27 Mart tarihine kadar derneğe başvurabileceklerini söyledi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir