BESYO Öğrencilerinden Games Of Troy’da Nefes Kesen Yarışma

21 Mart 2014

ÇOMÜ Teknopark alanında ÇTSO tarafından kurulan ve Çanakkale Turizmine yeni bir boyut kazandıracak olan Games of Troy performans parkurunda BESYO organizasyonuyla ilk yarışmalar gerçekleştirildi.

BESYO Öğretim üyesi Zeynel Dohman koordinasyonunda, ÇOMÜ-BESYO ağırlıklı ve diğer bölüm öğrencilerinden oluşan 60 kişinin performans yarışı, Games of Troy parkurunda renkli görüntülere sahne oldu.

Takım, erkekler ve bayanlar bireysel performans olmak üzere 3 farklı kategoride yarışan yarışmacılar, performanslarını Çanakkale Evindeki yemekle kutladılar. Yemek sonrası yarış görüntülerinden oluşan video klip ve yarış fotoları ilgiyle izlenirken, yarışmacılara Yarış Komitesi tarafından Games of Troy Tshirtleri armağan edildi.

Güç, hız, denge, çeviklik ve cesaret gibi birçok sportif unsurun bir arada sınandığı yarışmada, yarışmacılar çok zorlu ve heyecanlı anlar yaşadıklarını belirtirlerken, yarışma koordinatörü Öğretim Görevlisi Zeynel Dohman; “BESYO olarak bir ilki başarmaktan ve öğrencilerimize yaşatmaktan büyük keyif aldık. Games of Troy parkurundaki engeller; sporcuların çok yönlü performanslarını görmeleri ve geliştirmeleri için benzersiz bir özelliğe sahip. Yarışmaları daha geniş ve farklı ölçeklere taşıyarak hem üniversitemiz öğrencilerinin sportif aktivitelerini renklendirmiş, hem de Çanakkale’nin tanıtımına katkı sunmuş olacağız” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir