Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
BESYO Öğrencisinden Türkiye İkinciliği

BESYO Öğrencisinden Türkiye İkinciliği

ÇOMÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi, Milli Sporcu Buse Aygün, İstanbul’da gerçekleştirilen İstanbul Aquatlon Triatlon genç bayanlar A kategorisinde Türkiye 2.si oldu.

Türk triatlon tarihinde bir ulusal yarıştaki en yüksek katılımcı sayısıyla haftasonunda gerçekleştirilen İstanbul Triatlonu ve aquatlon yarışları gerçekleştirildi. İstanbul Triatlonu ve Minikler Aquatlon Yarışları Kartal Dragos Sahili’nde haftasonu gerçekleştirildi. Organizasyonda, A3, Yıldızlar, Elitler, Gençler, Yaş Grupları Paratriatletler ve Takımlar Triatlon, minikler Aquatlon kategorilerinde 648 triatlet kayıt yaptırdı. Türkiye’de yapılan en geniş katılımlı triatlon ve aquatlon organizasyonu olma özelliğini taşıyan yarışta, sporcu sayısıyla yeni bir rekora imza atılmış oldu. Bayanlar A Kategorisi’nde yarışan Milli Sporcu Buse Aygün, Türkiye 2.si oldu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir