BIFED’e İlk Günden Yoğun İlgi

BIFED’e İlk Günden Yoğun İlgi
03 Kasım 2020

Bozcaada’da bu yıl 7’ncisi düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek ‘ekoloji’ temalı festivali Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali (BIFED), ilk günden yoğun ilgi gördü.

8 Kasım 2020 tarihine kadar çevrim içi olarak devam edecek olan festival hakkında yapılan bilgilendirmede; “Festivalde ikinci gündeyiz. saat 14.00 itibariyle 7 bin tüm sanal koltuğumuzdan dörtte biri izleyiciler tarafından ilgi gördü. 28 belgeselin gösterildiği platforma an itibariyle üye sayısı 500’e yaklaştı. Youtube’daki 11 Türkiye Panoroması’ndaki belgesellerin izlenme sayısı bin 700’ü aştı. Çevrimiçi olarak süren festivalimizde Soru-Cevap ve Panellere dair yayınlarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi seyirler” ifadelerine yer verildi.

FESTİVALE KATILMAK İÇİN DİPNOT

“BIFED 2020, 7. yılında, bu yıl online platformumuz bifedonline.org üzerinden yayınlanacak. Yarışma finalistlerine ve panorama filmlerine 250 kişiyle sınırlı sanal salonlarda bir hafta süreyle erişebilirsiniz. Belgeseller ile ilgili tüm bilgilere, fragmanlara ve röportajlara bu platformdan ulaşabilirsiniz. Eğer bir filme ulaşamıyorsanız bilin ki o filmin 250 kişilik salonu dolmuştur ve artık o film için yer kalmamıştır. Bir diğer platformumuz BIFED Youtube Kanalımızdır. Buradan Türkiye Panorama’sı ile ilgi bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu platform üzerinden BIFED ekibinin yaptığı tüm canlı yayınları, belgeselleri, röportajları takip edebilirsiniz. Online gösterim platformumuz, bifedonline.org, Youtube kanalımız, youtube.com/c/BIFED”

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir