Biga 2. Sanayi Kooperatifi Başkanı Nurettin Yılmaz Güven Tazeledi

08 Mayıs 2012

Çanakkale’nin Biga ilçesinde 2. Sanayi Kooperatifi Başkanı Nurettin Yılmaz güven tazeledi.

Biga 2. Sanayi Kooperatifi’nin genel kurulu Çıraklık Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Tek adayın yarıştığı 162 ortaklı kooperatifin genel kuruluna 66 üye katılırken, açık oylama yapılması sonucu Nurettin Yılmaz tekrar 3 yıllığına başkan seçildi.

Yılmaz, “Bizi talip olduğumuz bu göreve ikinci defa layık gören üyelerimize öncelikle teşekkür ediyorum. En kısa zamanda görev bölümünü yaparak kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz. Onların güvenine layık olmak için var gücümüzle hep beraber çalışacağız.

Üyelerimizin bu ekonomik şartlarda büyük sıkıntılar içersinde olduğunu biliyorum. Bu sıkıntıları çözmek adına yapılacak ne varsa mutlaka yapacağız. Belediye başkanımız genel kurulumuzu şereflendirerek bizim yanımızda olduğunu göstermiş oldu, bunun açık bir destek olduğunu kabul ediyor ve kendisine teşekkür ediyorum. Devletimizin bize vermiş olduğu her türlü KOBİ destekleri, teşvik ve krediler titizlikle takip edilerek üyelerimizin yararlanması sağlanacaktır. Önceki dönem başladığımız ve projesi hazır olan 12 dükkanlı ve üzeri 540 m2 konferans ve düğün salonu olarak düşündüğümüz sosyal tesis projesini bir an önce bitirip üyelerimizin hizmetine sunmak ve dükkanlardan alacağımız kira gelirleri ile kooperatifimize irad sağlamak istiyoruz. Sosyal tesisle ilgili ihale aşamasındayız. En kısa sürede ihalesini yapıp inşaata başlamak istiyoruz” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir