Biga Fenerbahçeliler Derneği’nden Örnek Davranış

Biga Fenerbahçeliler Derneği’nden Örnek Davranış
29 Nisan 2010

Biga Fenerbahçeliler Derneği düzenlenen etkinlikte çeşitli yaş gruplarındaki 400’e yakın çocuğa çeşitli hediyeler verdi.

Biga Spor Salonu’nda düzenlenen şenlikte, dernek tarafından 100 çocuğa bisiklet, 250 çocuğa da ayakkabı, pantolon ve tişörtten oluşan 250 takım kıyafet dağıtılırken, Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki 45 çocuğa, hep birlikte kesilen Biga Fenerbahçeliler Derneği pastası eşliğinde çeşitli giyim eşyaları hediye edildi.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan, bu tür etkinleri geleneksel hale getirdiklerini belirterek bundan sonraki yıllarda da süreceğini söyledi. Etkinlikte Çocuk Esirgeme Kurumu?nun gezilerin sponsorluğunu Biga Fenerbahçeliler Derneği üstlenirken, Belediye Başkanı Mehmet Özkan?dan da araç sözü alıp çocukları Şükrü Saraçoğlu stadında maç seyrettirme ve tesisleri gezme sözü aldı. Etkinlik pasta kesilmesi ve eğlence ile sona erdi.

Etkinliğe Çanakkale Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, Biga Garnizon Komutanı Abdullah Cengiz, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Avlanır, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cahit Aydın, DOĞTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Biga Fenerbahçeliler ve Güney Marmara Fenerbahçe Dernekleri Birliği Başkanı Şadan Doğan, dernek yönetici ve üyeleri, camianın tanıdık isimlerinden Ateşböceği Ercan ve Paşalı Birol, Fenerbahçe Gazetesi yazarlarından Eyüp Karadayı, FB TV ve Fenerbahçe Gazetesi yetkilileri ile organizasyona destek veren tüm camiaların üyeleri katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir