Biga Hüseyin Onan İlköğretim Okulu’nun Büyük Başarısı

21 Nisan 2012

Biga Hüseyin Onan İlköğretim Okulu öğrencileri Çanakkale 18 Mart Stadyumunda yapılan Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışmalarından aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çekti.

Çanakkale’deki yarışmalarda Küçük Kızlar Fırlatma Topu Yarışmasında Medine Demirel, Yıldız Erkekler 200 metre yarışında da Aykut Kırlı il birincisi oldu. Yapılan müsabakalar sonunda Yıldız Kızlarda Çisem Dalgış gülle atma, Kübra Arık disk atma, Kübra Arık cirit atma, Selin Aydın uzun atlama ve Buket Adalı da yıldız kızlar 400 metrede il ikincisi oldu. Bunun dışında Küçük Kızlarda Medine Demirel fırlatma topu, Emel Aral 100 metre ve Yıldız Erkeklerde Aykut Kırlı da 200 metrede il birincisi oldu. Aykut Kırlı da 100 metrede il üçüncüsü oldu. Müsbakalar sonunda Yıldız Kızlar takım halinde il üçüncüsü ve küçük kızlar takım halinde il üçüncüsü oldu.

Biga Hüseyin Onan İlköğretim Okulu Müdürü Sebahattin Yankol, öğrenciler ve beden eğitimi öğretmeninin belli program dahilinde aylardır çalıştıklarını belirterek, “Öğrencilerimiz bu müsabakalar için çok emek sarf etti. Sonucunda bu başarıları elde ettik. Başta Beden Eğitimi öğretmenimiz Osman Çalışkan’a, öğrencilerime ve bizden desteklerini esirgemeyen velilerimize çok teşekkür ediyorum. Bölge Yarışmasında ilimizi fırlatma topu yarışmasında temsil edecek öğrencimiz Medine Demirel’e de başarılar diliyorum” dedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir