Biga Merkez Avcılık ve Atıcılık Derneği’nde Zühtü Uygun Güven Tazeledi

28 Şubat 2009

Çanakkale’nin Biga ilçesinde Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısında Zühtü Uygun yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kulüp lokalinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Yönetim Kurulu faaliyet ve denetleme kurulu raporlarının okunarak oy birliği ile ibra edilmesinden sonra seçimlere geçildi. Denetleme Kurulunun seçiminin ardından yönetim kurulunun gizli oy ile seçimine geçildi. 225 oyun 220’sini alan ve tek listenin aday olduğu seçim sonunda başkan adayı Zühtü Uygun yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi. Zühtü Uygun başkanlığındaki yeni yönetim İbrahim Dedeoğlu, Kadir Doğan, Ersin Kocabıyık, Seyfettin Karameşe, Ersin Erkap ve İhsan Eren’den oluştu.

İHA

Yorumlar...
  • muratkoç
    21/06/2009 18:49

    arkadaşlar herkese selam....bu bizim guzel BİGAMIZDA nezaman merkez avcılar kulubu olsun..yeşilada avcılar kulubu olsun..TRAP yarışmaları etkinlikler kursun atışları duzenleyecek....HABERİNİZ VARMI ACABA....AV SEZONU KAPALI MALUM.........

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir