Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, TOBB AB Uyum Komisyonu Toplantısına Katıldı

14 Şubat 2014

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Şadan Doğan 10 Şubat 2014 tarihinde TOBB Birlik Merkezi (Ankara)’nde yapılan TOBB Avrupa Birliği Uyum Komisyonu toplantısına katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 69’ncu Genel Kurulu’nda TOBB Avrupa Birliği Uyum Komisyonuna üye olarak seçilen Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Türkiye’nin Avrupa Birliği ile üyelik müzakerelerinin iş dünyasını ilgilendiren konularını takip etmek amacıyla kurulan TOBB AB Uyum Komisyonu’nun kendi içinde görev dağılımını da yaptığı toplantısına katıldı.

Bu konuda bir açıklama yapan Doğan “10 Şubat 2014 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılan komisyon toplantısında komisyon başkanlığına seçilen arkadaşıma başarılar diliyorum. Tüm arkadaşlarımızla komisyon çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerinde aktif bir şekilde yürüteceğimize ve iş dünyasına katkı sağlayacağımıza inanıyorum.” dedi.

TOBB Avrupa Birliği Uyum Komisyonu şu isimlerden oluştu:

Başkan: Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar
Başkan Yardımcısı: Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ak
Sözcü: Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel
Raportör: Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Üyesi Hatice Suzan Erman
Üyeler: Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Naci Cebecioğlu, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Kayseri Ticaret Odası Meclis Üyesi Şafak Altınay

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir