BİGA TSO’da “İşletmelerde Verimlilik ve Karlılık” Semineri Düzenlendi

BİGA TSO’da “İşletmelerde Verimlilik ve Karlılık” Semineri Düzenlendi
23 Kasım 2013

Biga TSO, üyelerini işletmelerde verimlilik ve karlılık hakkında bilgilendirildi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 21 Kasım 2013 tarihinde Biga Ticaret Borsası Mümin Çalışkan toplantı salonunda oda üyelerine kişisel ve kurumsal hedeflerine ulaşmaları için işletmelerindeki verimliliklerini artırmaları yönünde gerekli olan bilgi ve becerilerinin pekiştirilmesi ve karlılık performanslarının artırılmasına yönelik olarak “İŞLETMELERDE VERİMLİLİK / Karlılık Artırma Stratejileri” konulu seminer düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Biga TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Şahin “Üyelerimize bu yüksek düzeyli katılımlarından dolayı Yönetim kurulumuz ve Oda meclisimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.Sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda bu ve benzeri eğitim ve seminer çalışmalarımız devam ediyor ve edecek. Lütfen bize yapacağımız çalışmalarda yol gösteriniz. Sizlerden gelecek görüş ve öneriler bizim için çok değerli” diyerek sözü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tuncer Asunakutlu’ya verdi.

Prof. Dr. Asunakutlu iki saat boyunca oda üyelerine işletmelerde verimlilik ve karlılık artırma stratejileri bağlamında interaktif bir şekilde kurumsal check-up, kurum kültürü, müşteri, rekabet/rakipler ve analiz yöntemleri hakkında bilgi verdi.

Yoğun bir katılımın olduğu gözlenen seminere Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile Oda üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir