Biga TSO’dan Çanakkale Ticaret Borsası’na Ziyaret

Biga TSO’dan Çanakkale Ticaret Borsası’na Ziyaret
28 Ağustos 2013

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Şadan Doğan başkanlığında 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

Biga TSO heyetinde Şadan Doğan’ın yanı sıra Meclis Başkanı Eşref Temiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin, Furkan Şanlı ve Gürol Gençoğlu, Meclis Üyesi Cüneyt Oflaz ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu yer aldı.

Biga TSO heyetini, Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Salamon Halyo ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Zakir Tanrıkulu ile Genel Sekreter Sevcan Elver karşıladı.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan yaptığı konuşmada; dedi. Ziyarette Biga TSO Başkanı Şadan Doğan tarafından Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’e Biga’ya özgü kıspet hediye olarak takdim edildi.

Ziyarette konuşan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen; “Öncelikle Biga TSO’nun yeni yönetim kurulunun Borsamıza yapmış olduğu ziyaretten çok memnun olduklarını ve gerçekleştireceğiniz fuarda misafir olarak değil ev sahibi olarak elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Görüşmenin ardından Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen ve Yönetim Kurulu tarafından Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na Borsa Binası gezdirilerek borsanın işleyişi hakkında bilgiler verildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir