Biga’da alışveriş günleri

22 Aralık 2018

Biga Belediyesi, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Biga Ticaret Borsası, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası ile Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası işbirliğinde düzenlenen Biga İndirimli Alışveriş Günleri’nin 4’ncüsü başladı.

Dört gün boyunca, sokak etkinlikleri, defileler, konserler ve büyük kampanya ve indirimlerle devam etmesi beklenen Biga İndirimli Alışveriş Günleri Biga’nın sosyo-ekonomik hayatına renk ve hareket kattı. “Biga İndirimli Alışveriş Günleri”nin açılış programında konuşan Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş; “’Biga İndirimli Alışveriş Günleri’ ile; Bigalı tüketiciyi alışverişe sevk etmenin yanı sıra bölge halkının da Bigamızdan alışveriş yapması hedeflenmiştir. Etkinliğimiz süresince tüketicilerimiz, daha uygun koşullarda alışveriş yaparak, dolayısıyla alacakları mal ve hizmetleri mevcut fiyatlardan daha ucuza alırken, esnaf ve ticaret erbabımız işlerinde hareketlilik yaşayacaklar. Böylelikle, kentimiz ekonomisi canlanacak, Bigamıza ekonomik ve sosyal dinamizm gelecek.
Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Biga’da kazananların ve Biga’da yaşayanların kısaca bizlerin; toplum ve iş dünyası olarak hep birlikte kazanmasını amaçlamaktayız. “Biga İndirimli Alışveriş Günleri” etkinliğinin, esnaf ve ticaret erbabımız ile tüm halkımıza hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum” dedi.

Biga’nın Çan Caddesi üzerinde kurulan dev stantta podyumda ise Şebnem Schaefer’in da yer aldığı mankenlerin yaptığı sokak defilesi büyük alkış topladı. Biga’daki alışveriş mağazalarının ürünlerini giyen mankenler, Bigalılara Biga’da alış veriş yapmaları için teşvikte bulundu. Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur katılan mankenlere çiçek takdim etti. Etkinlikler akşam Arif Güven show Bigalı kardeşler, Biga Belediyesi Kent orkestrası ve Ayşe Çınar konseri ile devam etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir