Biga’da Çok Amaçlı Salonun Temeli Törenle Atıldı

03 Mayıs 2012

Biga’nın Cumhuriyet Mahallesine yapılan çok amaçlı salonun temeli törenle atıldı. Temel atma töreninde konuşan Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, verilen sözleri yerine getirmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Cumhuriyet Mahallesinde bin 700 metrekare alan üzerine yapılacak olan çok amaçlı salonun temel atma törenine Biga Kaymakamı Fatih Genel, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, oda başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Bu gibi yapıların Biga açısında büyük önemi olduğunu belirten Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, verilen sözleri yerine getirmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Özkan, “Çok amaçlı salonumuzun içerisinde 450 kişi kapasiteli düğün salonu, kafeterya, kütüphane, 2 adet toplantı salonu bulunmakta. Ayrıca üst katını da ilerleyen zamanlarda spor salonu olarak hizmete açmayı hedefliyoruz” dedi.

Biga için 2012’nin yatırım ve markalaşma yılı olacağını ifade eden Biga Kaymakamı Fatih Genel, “Başkanımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başkanımız Biga için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Görüldüğü gibi her geçen daha dinamik ve büyüyen bir ilçeye sahip oluyoruz. Başkanımızın daha çok güzel projelere imza atacağına inanıyorum” diye konuştu.

Biga Müftüsü Eyüp Baldemir’in ettiği dualar ve kestiği kurbanın ardından temel atma töreni gerçekleşti.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir