Biga’da Girişimci Adayları Belgelerini Aldı

Biga’da Girişimci Adayları Belgelerini Aldı
14 Aralık 2013

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliği ile 20 Kasım-07 Aralık 2013 tarihleri arasında Biga’da düzenlenen UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’ni başarıyla bitiren kursiyerlere belgeleri 13 Aralık 2013 günü Biga TSO’da yapılan törenle verildi.

Biga TSO’da yapılan Girişimcilik Eğitimi belge törenine Biga Kaymakamı Fatih Genel, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan, KOSGEB Çanakkale Hizmet Merkezi Müdürü Erdoğan Yüksel, Biga İş Adamları Derneği Başkanı Habib Yeni, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol ve basın mensupları ile girişimci adayları katıldı.

Törende bir konuşma yapan Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, “Odamız ve KOSGEB işbirliği ile 20 Kasım-07 Aralık 2013 tarihleri arasında 21 kursiyer ile düzenlenen UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’nin belge törenine hoş geldiniz, teşriflenizle bizlere şeref verdiniz. Çok değerli girişimci adaylarımız, bölgemizde girişimciliğin yaygınlaştırılması çalışmaları kapsamında Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB Çanakkale Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Odamızda ilki gerçekleştirilen “UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ?ne başarıyla tamamladınız. Sizlerin de bildiği gibi bu eğitimler yeni işyerlerinin açılmasına ve yeni istihdam alanları oluşmasına katkı sağlamaktadır. Girişimcilik Türkiyemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında anahtar rol üstlenmektedir. Eğitimlere katılan girişimcilerimiz yalnızca kendilerine değil ülke ekonomisine de katkı sağlayacaklardır. Bigamıza ve sizlere hayırlı uğurlu olsun. İki hafta boyunca eğitimci Selim Gökaslan ile birlikte bu eğitimi en üst düzeyde katılımla gerçekleştirerek, eğitim sonunda hepiniz sertifika almaya hak kazandınız. Sizleri tebrik ediyoruz. Eğitimleri başarıyla tamamladığınız ve yeni iş fikirlerinizi hayata geçirdiğiniz taktirde 30 bin TL hibe ve 70 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteği sizleri bekliyor. Sizlere Oda meclisimiz adına başarılar diliyorum” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir