Biga’da TKDK Hibe Programları Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Biga’da TKDK Hibe Programları Bilgilendirme Semineri Düzenlendi
13 Aralık 2013

Biga’da Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) destekleri ile Avrupa Birliği (AB) Katılım Öncesi Yardım Aracı Programı (IPARD) hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ve Biga Ticaret Borsası işbirliği ile oda/borsa üyesi işletmelerin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) destekleri ile Avrupa Birliği (AB) Katılım Öncesi Yardım Aracı Programı (IPARD) hakkında bilgilendirilmelerini sağlamak amacıyla 11 Aralık 2013 tarihinde Biga Ticaret Borsası Mümin Çalışkan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde, TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü uzmanları tarafından kurumun vermiş olduğu proje destekleri ile ilgili bilgiler verildi. Seminerde, TKDK Çanakkale İl Koordinatörlüğü İletişim Uzmanı Aslı Kıran katılımcılara IPARD programı ve proje hazırlama uygulamaları ile ilgili ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi.

Biga TSO ve Biga TB yönetim kurulu ve meclis üyeleri, oda/borsa üyeleri ve basın kuruluşlarının temsilcilerinin yoğun bir katılımının olduğu gözlenen seminer yaklaşık iki saat sürdü.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir