Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Bir varmış bir yokmuş’

‘Bir varmış bir yokmuş’

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018/2019 eğitim öğretim yılında başlatılan “Bir Varmış Bir Yokmuş” masal anlatıcılığı projesi sona erdi.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim öğretim yılı içerisinde başlatılan Bir Varmış Bir Yokmuş masal anlatıcılığı projesinde sona gelindi. Projenin kapanışı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Ferhat Yılmaz, Şube Müdürü Işıl Korkmaz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Programda masal anlatıcısı İlknur Aksakdemir’in koordinesinde masal anlatma eğitimi alan öğretmenler katılımcılara “Altın Elma” masalını anlattı. Proje kapsamında il genelinde gönüllük esasına dayalı olarak okul öncesi öğretmenleri, sınıf öğretmenleri ve Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü 11. ve 12. sınıf öğrencileri İngilizce öğretmeni aynı zamanda Masal anlatıcısı olan İlknur Aksakdemir ‘ den masal okuma, anlatma, diksiyon, jest, mimik, ses ve nefes eğitimleri aldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir