Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
BİSİAD’ın 15. Geleneksel Kahvaltı Sohbetinin Konuğu Aka Gündüz Özdemir Oldu

BİSİAD’ın 15. Geleneksel Kahvaltı Sohbetinin Konuğu Aka Gündüz Özdemir Oldu

BİSİAD’ın Cumartesi Sinerji Kahvaltı Sohbetinin 15. konuğu Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu üyesi Aka Gündüz Özdemir oldu.

Açılış konuşmasını Başkan Ahmet Hamdi Özdemir’in yaptığı kahvaltıya Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Yaşar, BİSİAD 2. Başkanı Tamer Ergün, Yönetim Kurulu üyeleri, Biga Sanayici ve İşadamları Derneği Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Davut Doğan, çok sayıda davetli ve konuk katıldı.

Açılış konuşmasında konuşan Başkan Özdemir, Aka Gündüz Özdemir’e katılımından dolayı teşekkür etti ve üyeler ile konuklara da aralarında olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aka Gündüz Özdemir Ekonominin Geleceği, İş Deneyimleri, Yöneticiliğin püf noktaları, Biga’nın dışarıdan görünümü, Kurumsallaşma isteyen kobilere öneriler, Markalaşma nasıl başarılır başlıkları altında katılımcılarla tecrübelerini paylaştı.

Toplantının sonunda Aka Gündüz Özdemir’e plaket ve Fahri üyelik kartı Başkan Ahmet Hamdi Özdemir tarafından takdim edildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir