Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Bisiklet Festivali kayıtları başladı

Bisiklet Festivali kayıtları başladı

Kale Grubu’nun isim sponsorluğu ile destek verdiği Kale Çanakkale Bisiklet Festivali bu sene 3-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.Katılımın ücretsiz olduğu festivalin kayıtları 1 Nisan Pazartesi günü başladı.

Kale Grubu, doğduğu topraklar olan Çanakkale’ye hizmet etme sorumluluğu ile paydaşı olarak destek verdiği projelere,Kale Çanakkale Bisiklet Festivali’nin üçüncüsü ile devam ediyor.Kale Grubu’nun isim sponsoru olduğu festival bu yıl3-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ve bisiklet severler 2 gün boyunca 2 ayrı kıtada tarihin izinde sürüş yapacaklar.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı desteğiyle GTP Turizm organizasyonuyla hayata geçen festivalde, hizmet ve güvenlik seviyesini en üstte tutmak adına kayıtlar sınırlı tutuldu. Sadece 1.500 kişinin pedal çevireceği organizasyona katılım sağlamak isteyenler, 1 Nisan’dan itibaren https://www.canakkalebisikletfestivali.com adresinden kayıt olmaya başladılar.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir