BizBize III / Dans Gösterisi sona eriyor!

BizBize III / Dans Gösterisi sona eriyor!
25 Mart 2018
18:00
MAHAL
Dans

Dans, koreografi ve performans alanındaki üretimlerini paylaşmak üzere Ekim-Aralık döneminde, doğaçlamanın ve kolektif deneyimin odağında olduğu ve farklı müzisyen ve dansçıların katılımıyla şekillenen Deneme 1-2-3 performans serisini Çanakkalelilerle buluşturan Esra Yurttut, MAHAL’de son BizBize dans gösterisini gerçekleştirecek.

Son üç yılda Çanakkale’de hayata geçirdiği beden farkındalığı, yetişkin bale, kontak doğaçlama ve çağdaş dans atölyelerine katılan bir grupla, farklı beden kullanımlarının bir arada var olacakları bir düzlemi sahneye taşıyan BizBize dans gösterisi serileri sona eriyor. 25 Mart Pazar günü son bölümün gerçekleşeceğini duyuran MAHAL, “Dansın kolektif olarak üretildiği ve paylaşılarak çoğaltıldığı BizBize performansları, Esra Yurttut’un atölye katılımcılarının özgün beden dillerini oluşturma süreçlerini de gözlemleme imkanı sunuyor.
BizBize dans gösterisi, 25 Mart Pazar günü saat 18.00’da gerçekleşecek son bölümüyle Mahal’de olacak. Bu kolektif üretim ve paylaşım deneyimine ortak olmak isteyenleri bir kez daha Mahal’e bekliyoruz. Esra Yurttut, benzer kolektif çalışmalara ve üretimlerine devam edecek” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir