Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü Sponsor Arıyor

Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü Sponsor Arıyor

Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Caner Cesur spor kulübüne sponsor arayışı içinde olduklarını söyledi.

Çanakkale Boğazgücü Engelliler Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Caner Cesur; “Güzide kentimiz Çanakkale’de Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonunun düzenlediği Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. ligine katılan takımımız bu sene çok hızlı başladı” dedi. Cesur konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “4 sezondur sadece yetiştirdiği oyuncular ile ligdeki maçlara çıkan Boğazgücü, daha önceki senelerde yine bir Çanakkaleli oyuncusunu genç milli takıma kazandırdı. Kentimizden giden bu sporcumuz bize Milli Takım olarak Avrupa 3.lüğü yaşattı. Bu bireysel başarının dışında takım olarak atak yapamamıştı. Ama bu sene 8 takımlı 2.lig A Grubunda ilk devrede çıktığı 6 maçın tamamını kazandı ve grubunda liderliğini sürdürmekte. Boğazgücü grubundaki diğer maddi imkanları yüksek takımları yenerek hedefine ilerliyor. Kentimizde alt yapı dışında profesyonel olarak mücadele eden tek basketbol takımımız Çanakkale Boğazgücü, grubunda 2.yarıda da başarısını devam ettirmesi için çok cüzi miktarlarda maddi olarak imkanlara ve desteklere ihtiyacı var. Turizmi ve geçmiş tarihi güzellikleri bolca olan bu şehrimizde böyle bir takımımıza; formamıza olsun otobüsümüze olsun hatta ve hatta tekerlekli sandalyelerimize olsun sponsor desteği arıyoruz. Hem bu takım ile reklamınızı yaparken hem de yaptığınız yardımın vergilerinizden düşeceğini unutmayın… Gelin Çanakkale’deki Tekerlekli Sandalye Basketbol takımımızı 1.lige daha sonra Süper Lige taşıyalım” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir