Boğazgücü’nden İl Genel Meclis Başkanı Tekin’e Ziyaret

Boğazgücü’nden İl Genel Meclis Başkanı Tekin’e Ziyaret
06 Haziran 2013

Diyarbakır’da gerçekleştirilen Play-Off müsabakalarında şampiyon olarak 1. Lig’e yükselen Çanakkale Boğazgücü Engelli Basketbol Takımı, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’i makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Ali Yasin Zengin, antrenör Caner Cesur ile takım oyuncuları Servet ve Onur’un da yer aldığı ziyarette açıklamada bulunan Boğazgücü Engelli Basketbol Takımı Başkanı Zengin, “Sezon başında Çanakkale İl Genel Meclisi bize gerekli desteği sağlamıştı. Biz de kendilerine aldığımız bu şampiyonluk kupasıyla teşekkür etmek istedik. Başarımızda İl Genel Meclisimizin katkısı çok büyük olup başarılarımızı bundan sonra da daha üst seviyeye çıkarmak arzusundayız” dedi.

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin de Boğazgücü Engelli Basketbol Takımı’nı aldıkları şampiyonluk kupası ile ziyaret etmelerinden dolayı kutlayarak, “Sporda önemli olan yakalanan bu başarıyı devam ettirebilmektir. Sizlerin de bunu yapacağınıza inanıyoruz. İl Genel Meclisi olarak kendilerine daha uygun şartlarda mücadele edebilmeleri için destek sağlamıştık. Bu desteğin başarı ile sonuçlanmış olması da ayrıca bizleri mutlu etmiştir” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrasında İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Boğazgücü Engelli Basketbol Takımı başkan, antrenör ve sporcularına hediyeler vererek, başarılarının devamını diledi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir