Boğazın Sultanları Şampiyonluk Kupasını İÇDAŞ’a Götürdü

18 Nisan 2013

Tarihi bir başarıya imza atarak şampiyon olan ve birinci lige yükselen Çanakkale Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Kulüp Başkanı İsmet Güneşhan, yöneticiler, teknik ekip ve sporcular İÇDAŞ tesislerini ziyaret ettiler. Kafile tesislerde büyük coşkuyla karşılandı.

İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend Engin: “Sizlerle gurur duyuyorum. Biz İÇDAŞ olarak Çanakkale’ye inandık ve bütün yatırımlarımızı Çanakkale’ye yapıyoruz. Sürdürülebilir kalkınma yolunda sosyal sorumluluk anlayışımız; yelken, yüzme, sörf, okçuluk, bisiklet, satranç, atletizm gibi bütün amatör spor dallarını desteklemektir. Bayan voleybol takımımızın şampiyon olmasından büyük gurur duydum. Çanakkale’yi onurlandırdınız, size olan inancımızı haklı çıkardınız. Mücadelemiz Çanakkale’nin her alanda 1. Lige çıkması içindir” dedi.

Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan ise, “İÇDAŞ’ın sosyal sorumluluk anlayışı ile bizim sportif anlayışımız örtüşüyor. Gençlerimize kulübümüzde spor yapma imkanı sağlıyoruz. İÇDAŞ’ın 3 yıldır kulübümüze verdiği sponsorluk desteğinin bu şampiyonlukta büyük payı vardır. İÇDAŞ Genel Müdürü Sayın Bülend Engin’in şahsında bütün İÇDAŞ ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Birinci Ligde ülkemizin en önemli spor markalarıyla mücadele ederken Çanakkale’yi adına yakışır bir şekilde temsil edeceğiz. Bütün Çanakkale’nin desteğini bekliyoruz” dedi.

İÇDAŞ Çelik Tesisleri Direktörü Fuat Erkan Tekin, Liman Müdürü Türker Özman, Stok Kontrol Müdürü Ediz Öksüz’ün de katıldığı toplantıda sporcular, Bülend Engin ile birlikte şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirdiler. Yönetici, teknik kadro ve sporcularla sıcak ve samimi bir sohbet ortamında yenilen yemeğin ardından Çanakkale Belediyespor kafilesi tesislerden ayrıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir