Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Boncuk Danışmanlık’tan Yurtdışı Eğitim Semineri

Boncuk Danışmanlık’tan Yurtdışı Eğitim Semineri

Çanakkale Kepez’de Boncuk Danışmanlık tarafından ” Yurtdışı Dil Eğitimi Yaz Programları” sunumu Kepez Belediyesi Zübeyde Hanım Salonunda gerçekleştirildi.

Seminerde, Yurtdışı Eğitimi hakkında The Language Gallery Türkiye Müdürü Fulya Yalezan Yılmaz ve Empathy Eğitim Şirket sahibi ayrıca Eğitmen olan Arzu Uğurlu Yurtdışı Eğitimlerin fayda ve yararlarından bahsederek gelen soruları cevapladı. Bir çok ailenin ve Yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilerin yoğun katılım sağladığı sunumda aslında uygun fiyatlarla herkesin yurdışında rahatlıkla güvenceli bir şekilde dil eğitimi alabileceği anlatıldı. Çanakkale’de Yurtdışı Dil Eğitimin’de tecrübeli olan Boncuk Danışmalık Firma Sahibi Adnan Köse ve Eşi Şefika Köse aileleri ve öğrencileri çalışma ofislerine davet ederek, Yurt Dışı Dil Eğitimi konusu hakkında bilgi verebileceklerini ve yardımcı olabileceklerini ifade ettiler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir